Časté dotazy

Co je to Rekonektivní léčení? 

Název pochází z anglického slova "reconnect", tj. "opět napojit" nebo "znovu navázat spojení". Při léčení dochází ke znovu napojení na léčebné frekvence, které nesou nejen energii, ale i světlo a informace. Účinnost rekonektivního léčení se jasně prokázala, jak v praxi, tak ve vědeckých laboratořích. V současné době probíhají po celém světě vědecké výzkumy snažící se objasnit tuto formu léčení.

Odkud Rekonektivní léčení pochází? 

Rekonektivní léčení představil poprvé světu uznávaný americký doktor a léčitel Dr. Eric Pearl. Při své praxi chiropraktika jednoho dne zjistil, že se jeho pacienti začínají zázračně uzdravovat ze všech možných nemocí včetně těch nejvážnějších, a to jenom tím, že držel v jejich blízkosti své ruce. Po nějaké době objevil, že je možné tuto schopnost osobně předávat ostatním lidem, kteří pak dosahují stejně dobrých léčebných výsledků.

Co je záměrem Rekonektivního léčení? 

Záměrem Rekonektivního léčení je působení léčebných frekvencí ve všech úrovních - fyzické, mentální, emocionální a spirituální.

Rekonektivní léčení přesahuje to, čemu se dnes říká "energetické léčení", ničím specificky se "nezabývá" a nemusíte v něj věřit, aby fungovalo. Představuje návrat do rovnováhy, ve které se tělo začne léčit samo. Jak rychle dojde k vyléčení? Každá zkušenost s Rekonektivním léčením je jedinečná . Často jsou vyléčení hlášena okamžitě během jediného sezení a někdy trvá trochu déle, než se léčení projeví. Pokud budete mít štěstí, Vaše léčení přijde ve formě, kterou předpokládáte; pokud máte opravdu štěstí, Vaše léčení přijde ve formě, na kterou jste možná ani nepomysleli, ale která bude pro Vás ta nejpotřebnější.

Dojde vždy k očekávanému vyléčení či odstranění problému?

Napojení na léčebné frekvence proběhne vždy. Forma, v jaké léčení přijde, se ale nedá předem určit ani ovlivnit. Energie Rekonektivního léčení si "sama vyhledá" oblast, která je pro Vás v danou chvíli nejdůležitější a tam začne působit. Problém může někdy spočívat v tom, že to, co očekáváme nebo chceme, nemusí vždy odpovídat tomu, co ve skutečnosti potřebujeme.

Můžete to nějak blíže vysvětlit na příkladu?

Ano. Řekněme, že pacient chce vyléčit žaludeční vředy. Podstoupí několik léčení, ale vředy nezmizí a pacient je zklamaný. Po pár měsících ho potkáte a on vám řekne: "Cítím se dobře. Vředy zmizely. Možná zmizely proto, že po své návštěvě u vás jsem si přestal dělat zbytečné starosti, přestal jsem pít a kouřit a teď vycházím mnohem lépe s manželkou a dětmi...."

U tohoto pacienta tak proběhlo nejprve léčení na úrovni mentální (začal jinak přemýšlet o problémech, dokázal si s nimi lépe poradit, otevřely se mu nové možnosti, odstranily vnitřní bloky apod.) a úrovni emocionální (celkové zklidnění, vyrovnanost, vnitřní klid, odstranění strachů a pochybností, depresivních nálad...apod.). Teprve poté se dostalo do rovnováhy i fyzické tělo a problém s vředy zmizel následně sám.

Jaká je role pacienta v procesu Rekonektivního léčení? 

Klientovou rolí je nic neočekávat, ale učinit se přístupným léčivým energiím a přijímat všechno, co přichází. A něco přijde vždy. Někdy to může být překvapení.

Pro více informací www.lecive-energie.cz 

© 2022 4harmony Life | Návrat ke zdraví
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!