Délka léčení

  • Kolik potřebuji sezení?
  • Jak dlouho trvá, než dojde k vyléčení?

Jedna návštěva - dokonce část jedné návštěvy - může být dost.

Obecně se doporučuje, abyste uvážili až tři sezení. I přesto, že každé léčení je speciální, se často stává, že během třetího léčení dojde obzvlášť k něčemu speciálnímu. Vyléčení se stává okamžitě. To, co vyžaduje "čas", je, aby se osoba "rozhodla" akceptovat léčení. Ať už přijmete všechno, co hledáte, během vašeho prvního, druhého nebo třetího sezení je na čase nechat to být a dovolit věcem, aby se vyvinuly podle svého. Pokud nic nepřijmete během vašeho třetího sezení, nemusí být pro vás Rekonektivní Léčení ten vhodný způsob, jak získat to, co v této době v životě hledáte. A znovu, možná budete chtít nechat to být a dovolit, aby se otevřelo cokoliv, co by mohlo. Můžete se rozhodnout se vrátit za tři, šest, možná dokonce za osmnáct měsíců.

Jediná chvíle, kdy bych mohl uvažovat o několika dalších sezeních, je:

  • pokud se vám objeví nová situace, nebo
  • pokud jste během prvních tří návštěv zažívali jasné, rozeznatelné a neustálé zlepšování a vypadá to, že je ještě trochu prostoru ke zlepšení.

Poté bych to zase nechal být a dal si čas, aby se odkrylo to, co může. Rekonektivní Léčení není o pravidelných návštěvách nebo "opravách". Není potřeba přicházet na "týdenní" sezení nebo na nějaký druh "pokračování". Jakmile máte vaše sezení (jedno nebo více), "vlastníte" svoji změnu, své léčení, svoji evoluci. Je Vaše. Nikdo Vám ji nemůže vzít. Nikdy.

© 2022 4harmony Life | Návrat ke zdraví
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!