Řízená a kontrolovaná detoxikace organismu

Trpíte chronickými obtížemi - alergiemi, ekzémy, bolestmi hlavy, dlouhodobými gynekologickými výtoky? Býváte často unaveni bez zjevné příčiny? Cítíte, že nejste v pořádku, ačkoli podle lékařů jste zdraví? 

Vyzkoušejte unikátní Metodu C. I. C. = Řízenou a kontrolovanou detoxikaci organismu


Tato metoda začíná tam, kde klasická medicína končí. Je to metoda holistická (holos-celý), zabývá se zdravotním stavem člověka z celostního pohledu. Výsledky metody C.I.C. jenom potvrzují, že na zdraví člověka je třeba se dívat jako na spojení zdravé psychiky a emocionality a zdravého fyzického těla. Jedno bez druhého nemůže existovat. Pro metodu C.I.C. je velmi důležité nalezení vlastního sebeocenění člověka, vždyť řada nemocí vychází mimo jiné z toho, že si člověk neváží sám sebe na základě toho, jak byl v dosavadním životě okolím nepřijímán a jak nebyly dostatečně oceňovány jeho schopnosti a snahy.

Příčinu obtíží metoda C.I.C. spatřuje v zatížení organismu různými druhy toxinů. Konkrétní typ toxické zátěže je možné určit přístrojem Salvia, který byl zkonstruován podle vynálezu dr. Reinholda Volla. Salvie je modifikace původního EAV přístroje pro elektroakupukturní diagnostiku, který sestrojil německý lékař Reinhold Voll. Na základě výsledků indikace přístrojem jsou doporučeny vhodné preparáty Joalis, případně další doporučení týkající se celkové životosprávy. Tyto preparáty pak pomáhají organismu zbavit se příslušných toxických zátěží, a tím i zdravotních problémů. Jedná se o informační medicínu - medicínu budoucnosti.  


Detoxikace je proces, který jde za příčinou, za kořeny nemocí a za podstatou zdraví a vitality. 

© 2022 4harmony Life | Návrat ke zdraví
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!